Buy Theme
Buy Theme

Mieszkaj na swoim! Dołącz do nas!

Rozszerzamy umiejętności

Realizacja warsztatów z zakresu umiejętności psychologiczno-społecznych, umiejętności interpersonalnych, edukacji finansowej, umiejętności poruszania się po rynku nieruchomości.

Cała wiedza w jednym miejscu

Podstawy ekonomii z naciskiem na wiedzę o instrumentach finansowych, podstawowe informacje z zakresu budownictwa a także najczęstsze błędy popełniane przez nabywców nieruchomości

Podejmij mądre decyzje.

Indywidualne spotkania każdego uczestnika projektu z agentem nieruchomości, bądź przedstawicielem dewelopera, architektem oraz doradcą finansowym.

Więcej informacji

Realizacja projektów na najbliższy okres, informacje o członkostwie.

Poradniki

Seria porad dot. kupna i sprzedaży mieszkania bądź domu. Co dwa tygodnie będziemy publikować serię porad pomocnych na każdy etap kupna bądź sprzedaży nieruchomości, od poszukiwania ogłoszenia aż do finalizacji umowy.

Nowe inwestycje na terenie śląska. Seria porad dot. nowego budownictwa. Będziemy opisywać nowe budowy na terenie śląska, lokalizacja, ilość i rodzaj mieszkań, standard oraz wszelkie niezbędne informacje.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Po prostu napisz do nas lub zadzwoń, aby uzyskać bezpośrednią pomoc w zakupie mieszkania.

Wierzymy, że każdy zasługuje na pomoc i uczciwe traktowanie.
Bądź w stałym kontakcie.

Dołącz do Newsletter’a!

Śmiało, nie rozsyłamy SPAMu.